W naszym domu zawsze były zwierzęta, nawet gdy   mieszkaliśmy w mieście w bloku żyły z nami dwa psy i kot.  Gdy przeprowadziliśmy się na przepiękną kaszubską wieś stadko powiększyło się o kolejne dwa psy, które przygarnęliśmy ze schroniska. Nasza przygoda z buldożkami zaczęła się stosunkowo niedawno, gdy przez przypadek na wiosnę 2008 roku trafiła do nas suczka Szaza. Jak się potem okozało spodziewała się potomstwa więc została z nami jej córka Zora.

 

Od samego początku zakochaliśmy się w tych fantastycznych  pieskach. Okazało się, że nie mają sobie równych, są bystre, zabawne,błyskotliwe, cały dom wypełniają radością, zawsze skore do figli, chociaż nie hałaśliwe.

Na podstawie tych doświadczeń postanowiliśmy zająć się hodowlą tej właśnie rasy. Jesienią 2008 roku przybyły do swojego nowego domu  LEON Pierwsza Gracja i GAPPA Seipdog, które zapoczątkowały naszą hodowlaną przygodę. Nasze pieski są domownikami, biorą udział w życiu całej rodziny.  Uwielbiają wdrapywać się na kolana i wylegiwać na kanapie.  Dla naszych maluchów będziemy szukać domów przyjaznych, które zapewnią im miłość, radość i opiekę tak jak my zapewniamy naszym zwierzakom.